KARJEROS AKSELERATORIUS

 

Apmokama programavimo praktika:

liepos 3 – rugpjūčio 5 d.

 

Pildyk anketą ir prisijunk prie žinių ir nuotykių kupinos, apmokamos vasaros praktikos!

Anketą gali pildyti iki birželio 14 d.

KAS YRA KARJEROS AKSELERATORIUS?

„Simplanovos“ karjeros akseleratorius yra įdarbinimo programos dalis, skirta studentams, besidomintiems technologijomis, inovacijomis ir norintiems pradėti karjerą bei įgyti realios darbo patirties dar studijų metu.

Programos dalyviai per 1 mėnesį įgyja bazines žinias ir įgūdžius, reikalingus IT karjeros pradžiai. Patyrę mokymų mentoriai, ne tik perduoda teorines ir praktines žinias, bet ir padeda įsilieti į komandą. Visi mokymai yra nemokami ir trunka 4 savaites, o mokymų dalyviai programos metu gauna atlyginimą. Sėkmingai atlikusiems baigiamąją užduotį, motyvuotiems studentams įmonė siūlo įsidarbinti jaunesniojo (-iosios) programuotojo (-os) pozicijoje.

Iš tavęs tikimės:

 • Kad tu jau žengi pirmuosius žingsnius programavimo srityje
 • Noro mokytis ir kartu tobulėti
 • Anglų kalbos žinių
 • Laiku atliktų paskirtų užduočių
 • Aktyvumo
 • Atidumo ir loginio mąstymo
 • Atsakingumo

Būsi atsakingas už:

 • Pagalbą kuriant įvairius Dynamics 365 Business Central projektus
 • Dynamics 365 Business Central sprendimų atnaujinimą
 • Dynamics 365 Business Central duomenų bazių administravimą
 • Naujų projektų vertinimą

KODĖL VERTA DALYVAUTI SIMPLANOVOS KARJEROS AKSELERATORIUJE?

Naujos žinios

Iš arti susipažinsi su programavimo kalba, kurios nerasi universitetų vadovėliuose.

Mokymų planą sudaro: Tables, Pages, C/AL programming language, Codeunits, Reports, XMLPorts, Menusuites.

Galimybės

Esame “Microsoft” partneris, todėl turėsi galimybę dirbti pripažintoje, augančioje įmonėje bei mokytis iš geriausių Microsoft Dynamics ekspertų!

Gausi atlygį

Tai apmokama praktika, už kurią gausi darbo užmokestį.

Karjeros galimybės

Po praktikos turėsi galimybę tęsti karjerą Simplanovoje. Dauguma karjeros akseleratoriaus dalyvių gauna darbo pasiūlymą.

Hibridinis darbo modelis

Rinksiesi iš kur nori dirbti ir kada ateiti į ofisą.

Tapsi komandos dalimi

Tapsi augančios, draugiškos bei patyrusios #TeamSimplanova dalimi. Tik atėjęs į praktiką jau turėsi paskirtą žmogų, kuris bus motyvuotas mokyti, supažindinti bei padėti Tau tobulėti.

Neformali darbo aplinka bei pramogos

Stalo futbolas, Xbox, poilsio erdvė, stalo žaidimai ir dar daug kitų smagių dalykų Tavęs laukia mūsų ofise. O dar ir įmonės renginiai bei kitos komandinės veiklos už ofiso ribų!

Lankstus darbo grafikas

Lankstų darbo grafiką galėsi lengvai derinti su studijomis ar kitomis veiklomis.

SUSIPAŽINKIME

 

Nuo jaunesniojo iki vyresniojo specialisto ar net komandos vadovo – vos keletas žingsnių! Net 5 iš 6 komandų vadovų užaugo įmonės viduje!

Esu buvęs karjeros akseleratoriaus dalyvis, o dabar – „Simplanovos“ projektų vadovas Modestas (žmonės vadina Mode). Karjeros akseleratoriaus metu nemažai bendrausime, nes būsiu pagrindinis Tavo mentorius.

Kai tik pamačiau karjeros akseleratoriaus skelbimą, mane labiausiai sudomino reta programavimo kalba, apie kurią dar net nebuvau girdėjęs. Kadangi mėgstu iššūkius, nusprendžiau ją išbandyti ir prisijungti prie „Simplanovos“, o dabar kviečiu tai padaryti ir Tave. Praktika tikrai nepabos, nes jos metu laukia nuolat besikeičiančios, įdomios užduotys ir jaunas bei draugiškas kolektyvas.

Modestas Dulevičius, Projektų vadovas

MENTORIAI

Aš taip pat dalyvavau Simplanova praktikos programoje, kurios metu įgijau daug naujų teorinių ir praktinių žinių apie man dar tuo metu nežinomą Dynamics NAV/Business Central sritį. Šios praktikos metu jaučiausi pilnaverčiu komandos nariu, nes galėjau dalyvauti įmonės renginiuose bei turėjau galimybę susipažinti visa #TeamSimplanova komanda. Atlikęs praktiką įsidarbinau Simplanovoje dėl galimybės tobulėti, sparčiai kilti karjeros laiptais ir dirbti draugiškame bei profesionaliame kolektyve. Todėl kviečiu ir Tave nepraleisti puikios progos ir pildyti karjeros akseleratoriaus anketą jau dabar!

Kostas Petrauskas

NAV / BC programuotojas

Dalyvaudamas Simplanova karjeros akseleratoriaus praktikos programoje ne tik išmokau naują programavimo kalbą, gerai praleidau laiką ir dar gavau darbą… Praktikos metu darydamas baigiamąją užduotį sukūriau modulį, kurio pagalba atsiskaičiau Bakalaurinį darbą ir sėkmingai pabaigiau mokslus!

Jei ir Tu nori prisijungti prie šios praktikos programos, įgyti naujų žinių, gerai praleisti laiką ir dar atlikti projektą, kurį galėsi panaudoti baigiamąjame darbe – iki susitikimo karjeros akseleratoriuje!

 

Letvidas Česaitis

NAV / BC programuotojas

Prieš beveik 2 metus Simplanovoje įsidarbinau dėka karjeros akseleratoriaus praktikos programos, o šiais metais jau būsiu viena iš mentorių.

Priimtas karjeros akseleratoriaus iššūkis ne tik praturtino naujomis programavimo žiniomis, bet ir galimybe išeiti iš komforto zonos. Atkaklumas bei motyvacija, kartu su troškimu mokytis ir tobulėti padėjo įveikti visus praktikos iššūkius, o po jų ir gauti darbo pasiūlymą.

Pildyk anketą ir susitinkame šių metų karjeros akseleratoriuje!

 

Atėnė Kasperavičiūtė

NAV / BC programuotoja

Pasiklausyk Mentorių kvietimo dalyvauti karjeros akseleratoriuje :)

 

IT praktika

SIMPLANOVA

Microsoft partneris “Simplanova” – kompanija, kuri specializuojasi Dynamics 365 paslaugų ir programinės įrangos vystyme. Mūsų vertybės: lygybė, augimas, komandinis darbas, atsakomybė, pagarba, profesionalumas. Kiekvieno darbuotojo žmogiškumas, unikalumas, iniciatyvos, domėjimasis naujausiais technologiniais pasiekimais ir bandymai juos pritaikyti darbinėje aplinkoje, visuomet vertinami bei skatinami.

11

veiklos metų

234+

partneriai

38

šalys
Europoje ir  JAV

36

darbuotojai

28

darbuotojų amžiaus vidurkis

Susipažink su verslo valdymo sistema:
Microsoft Dynamics 365 Business Central

AR PASIRUOŠĘS ŽINIŲ IR NUOTYKIŲ KUPINAI, APMOKAMAI VASAROS PRAKTIKAI?

Nieko nelauk, pildyk anketą jau dabar ir tapk profesionalios #TeamSimplanova dalimi

Vardas, pavardė(Required)
Drop files here or
Max. file size: 50 MB.
  Hidden

  JEI TURI KLAUSIMŲ – SUSISIEKIME

  Lauryna

   

   

   

   

   

  Lauryna Žiūrienė, Personalo vadybininkė

  [email protected]

  www.simplanova.com

  +370 653 91506

  Verkių g. 34B Vilnius, Lietuva


  Daugiau apie įmonę bei jos gyvenimą gali sužinoti ir socialiniuose tinkluose: