„Simplanovos“ karjeros akseleratorius

Karjeros akseleratorius yra įdarbinimo programos dalis, skirta studentams, besidomintiems technologijomis, inovacijomis ir norintiems pradėti karjerą bei įgyti realios darbo patirties dar studijų metu.

Pildyti paraišką

Sparčiai auganti tarptautinė informacinių technologijų (IT) kompanija, JAV technologijų milžinės „Microsoft“ partneris, „Simplanova“ kviečia studentus dalyvauti karjeros akseleratoriuje.


Matydama augančias rinkos perspektyvas, „Simplanova“ daug dėmesio skiria edukacijai ir IT specialistų supažindinimui su Dynamics NAV / 365 Business Central verslo valdymo sistema ir C/AL programavimo kalba, kurios nėra universitetų vadovėliuose.

„Simplanovos“ karjeros akseleratorius yra įdarbinimo programos dalis, skirta studentams, besidomintiems technologijomis, inovacijomis ir norintiems pradėti karjerą bei įgyti realios darbo patirties dar studijų metu. Programos dalyviai per 1 mėnesį įgyja bazines žinias ir įgūdžius, reikalingus IT karjeros pradžiai. Patyrę mokymų mentoriai, ne tik perduoda teorines ir praktines žinias, bet ir padeda įsilieti į komandą. Sėkmingai atlikusiems baigiamąją užduotį, motyvuotiems studentams, įmonė siūlo įsidarbinti jaunesniojo (-iosios) programuotojo (-os) pozicijoje.

 

Visi mokymai yra nemokami ir trunka 4 savaites, o mokymų dalyviai programos metu gauna atlyginimą.

 

Paraiškas galima teikti iki 2022 m. birželio 13 d.

 

Simplanovos karjeros akseleratorius

 

Modestas Dulevičius

Nuo jaunesniojo iki vyresniojo specialisto ar net komandos vadovo – vos keletas žingsnių! Net 3 iš 4 komandų vadovų užaugo įmonės viduje.

Modestas Dulevičius

Projektų vadovas, Simplanova

Ieva Kukevičienė

Įmonė nuolat auga, todėl natūralu, kad kartu auga ir mūsų komanda. Ankstesni rezultatai rodo, kad 85 proc. karjeros akseleratoriaus dalyvių po mokymų tampa mūsų įmonės darbuotojais.

Ieva Kukevičienė

CEO, Simplanova

Simplanova – kompanija, kuri specializuojasi Microsoft Dynamics NAV / 365 Business Central paslaugų ir programinės įrangos sprendimų vystyme. „Simplanovos“ vertybės – paprastumas, lygybė, geri planavimo įgūdžiai. Kiekvieno darbuotojo žmogiškumas, unikalumas, iniciatyvos, domėjimasis naujausiais technologiniais pasiekimais ir bandymai juos pritaikyti darbinėje aplinkoje, visuomet vertinami bei skatinami.

 

Jei ir tu nori įgyti realios darbo patirties, nieko nelauk – užpildyk žemiau esančią formą! Čia yra vietos tau ir tavo augimui.

Prisijunk prie mūsų komandos dabar!

Jei esi prasiruošęs pradėti savo karjeros kelią kartu su mumis, užpildyk žemiau esančią formą ir mes su tavimi susisieksime.
  • Drop files here or
    Max. file size: 10 MB.